Home » Meer informatie » Transitievergoeding bij MKB bedrijf
Mr. Sven de Brouwer heeft voor mij de juridische afhandeling van mijn VSO volledig op zich genomen en op een snelle, correcte en fijne manier tot een zeer gewenst einde gebracht. Het contact was heel prettig en open, geen onrealistische verwachtingen gecreëerd, en het resultaat was zeer positief. Bedankt Sven!
Fijn, snel en goed geholpen. Mijn werkgever gaf mij een onmogelijke deadline om juridische hulp te krijgen. Gelukkig kon Bas Wielink mij snel en vakkundig ondersteunen. Door zijn hulp ben ik goed geholpen.
Prima begeleiding en een uitstekend luisterend oor. Het waren voor mij pittige onderhandelingen en gezien de situatie is het gewenste resultaat niet geheel behaald. Gelukkig is de UWV wel veilig gesteld. De inzet was top en ik voelde voor mij erg gesteund.
Hij heeft mij heel goed geholpen met mijn VSO en transitievergoeding. Zonder hem was ik slechter af geweest. Hij reageerde snel op mijn vragen en gaf mij het gevoel dat het geregeld zou worden. En dat is ook gebeurd! Opeens kom je in een wereld terecht die niet de jouwe is, dat is slikken. Zo fijn hij mijn zorgen voor zover uit handen nam en wist waar hij het over had.
Ik ben uitstekend bijgestaan door Bas Wielink in de zaak rondom mijn vaststellingsovereenkomst. Professioneel, spoedig en met duidelijke uitleg heeft hij mij verder geholpen met als gevolg een mooi resultaat en een fijn gevoel. Enorm bedankt, Bas!
“Beste T.N, Dank voor de hulp bij het afhandelen van mijn VSO. Je hebt me echt ontzorgt! Geweldig! Top! Mvg F.T.”
Stel dat je ook een jurist nodig hebt, dan raad ik je aan om transitievergoeding te benaderen. Ik ben ontzettend fijn geholpen. Zowel met deskundigheid als met een vrolijk gesprek. Mijn jurist is er voor mij helemaal voor gegaan. Telkens goed overleg waardoor we als team aan de slag waren. Heel prettig!
Ik ben geweldig goed geholpen. Erg professioneel en meedenkend.
Heel prettig geholpen, erg aardig iedereen. Fijn dat ze zo coulant zijn en verstand van zaken.